Etapy powstawania projektu:

 

1_ Naszym głównym celem jest dostosowanie aranżacji wnętrza do wszelkich oczekiwań Klienta. Obejmuje to aspekt estetyczny i funkcjonalny. Aby jak najlepiej zrozumieć i poznać Państwa wymagania, współpraca zaczyna się od rozmowy, podczas której dyskutujemy na temat sposobu wykorzystania konkretnych pomieszczeń, oraz preferowanego stylu oraz trybu życia. Projektant przedstawia przykłady, które ułatwiają precyzyjne uzgodnienie wszelkich szczegółów.

 

2_ Wykonujemy dokładną inwentaryzację.

 

3_ Przygotowujemy propozycję układu funkcjonalnego pomieszczeń, tak by odpowiadał życzeniom Klienta. Na jego podstawie powstaną ewentualne zmiany w układzie ścian. 

 

4_ Kolejny etap to koncepcja projektowa wnętrz. Przedstawiana jest na wizualizacjach i rzutach w skali 1:25 lub 1:50. Projektujemy architekturę pomieszczeń, ale tworzymy też meble dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. W małych przestrzeniach wykonane pod wymiar meble niezwykle wpływają na funkcjonalność mieszkania.

 

5_ Po ukończeniu koncepcji architekt przechodzi do rysunków technicznych. Opracowujemy gruntownie wszystkie elementy w programie CAD tak, aby Klient otrzymał pełną dokumentację. 

Składają się na nią:

 

- projekt zmian budowlanych

- rysunek aranżacyjny mieszkania z dokładnymi opisami materiałów oraz wyposażenia

 (rzut+ przekroje)

- osobne, precyzyjne projekty kuchni oraz łazienek

- projekty branżowe: elektryka, Wod-Kan, C.O.

- ewentualne projekty mebli 

 

Dokumentacja wydawana jest w dwóch egzemplarzach z rysunkami w skali 1:50, 1:25 oraz fotorealistycznymi wizualizacjami. Kosztorysy elementów wnętrz z korzystnymi rabatami sklepów, z którymi współpracujemy wykonujemy w cenie. 

 

Wyróżniamy się wysoką szczegółowością przedstawianych projektów co stanowi duże ułatwienie w kontaktach inwestor- wykonawca.

 

Działamy lokalnie i na terenie całego kraju- zapraszamy do współpracy.

 

 

 


 

 

 

 

 

meinDESIGN to autorska pracownia architektury i projektowania wnętrz w Bydgoszczy.

Firmę tworzy absolwentka Wydziału Architektury w Łodzi z dziesięcioletnim doświadczeniem w pracy.

 

 

 

 

Pracownia zajmuje się aranżacjami przestrzeni prywatnych, biznesowych, komercyjnych i użytkowych.

Oferujemy kompleksową obsługę inwestycji na każdym etapie współpracy, zarówno przy projektach koncepcyjnych, wykonawczych jak i doborze elementów wyposażenia wnętrz.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby zaproponowane przez nas aranżacje doskonale oddawały charakter miejsca oraz osobowość jego mieszkańców. Wykonywane przez nas projekty to harmonijne połączenie innowacyjnych rozwiązań technologicznych, nowoczesnych materiałów i modnych trendów wzorniczych. Do projektów oferujemy ponadto własne pomysły mebli zindywidualizowanych na potrzeby Klienta.

 

Przeprowadzamy pełny proces realizacji projektu: od koncepcji przez przygotowanie fachowej dokumentacji po nadzór autorski w trakcie realizacji inwestycji na budowie.

 

 


 

 

 

 

 

Przykład projektu aranżacyjnego:

 

Przykład projektu elektrycznego: